Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Produkcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6694 dni temu

Ogłoszenie numer: 19023, z dnia 2006-03-29

FM Polska Sp. z o.o. www.fmlogistic.com ul Ługowa 30, 96-320 Mszczonów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1752-06

Opis stanowiska

- projektowanie i wdrażanie procesów produkcyjnych na liniach produkcyjnych w ścisłej współpracy z pionem technicznym- podnoszenie efektywności linii produkcyjnych poprzez systematyczną kontrolę, usprawnianie i optymalizację procesów oraz praktyczne wdrażanie osiągnięć organizacji- utrzymywanie stałych i efektywnych kontaktów z klientem w zakresie tworzenia i zmian procesów i produktów- wdrażanie zmian produktu do produkcji w połączeniu z optymalizacją procesu.- bezpośrednie wsparcie dla menedżerów i pracowników produkcji od strony organizacji procesu produkcyjnego- ścisła współpraca z pionem technicznym w zakresie zapewnienia optymalnej pracy linii produkcyjnych- prowadzenie dokumentacji technologicznej produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektroniczny, elektryczny, inżynierii procesowej, inżynierii produkcji itp.)- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej branży high-tech, motoryzacyjnej lub pokrewnej- praktyczna znajomość zagadnień analizy, organizacji i optymalizacji procesu produkcyjnego- umiejętność pracy w zespole- umiejętność rozwiązywania problemów- umiejętności analityczne- umiejętność zarządzania projektami- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Project)- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- pracę w młodym, zmotywowanym zespole- dynamiczną i pełną wyzwań pracę- możliwości rozwoju zawodowego