Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Procesu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6793 dni temu

Ogłoszenie numer: 16957, z dnia 2005-12-21

Klient Banku Danych o Inżynierach. Amerykański koncern produkujący złącza światłowodowe i podzespoły dla przemysłu telekomunikacyjnego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1591-05

Opis stanowiska

- wdrożenie nowej produkcji,- organizacja pracy grupy pracowników (szkolenia operatorów), - optymalizacja procesu produkcyjnego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (wydział mechaniczny, elektryczny),- 2 letnie doświadczenie na stanowisku elektryka, automatyka, mechanika w dziale utrzymania ruchu,- praktyczna znajomość sterowników PLC,- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - biegła znajomość obsługi komputera, - wysokie zdolności interpersonalne,- doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników produkcyjnych – mile widziane.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku,- wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia,- możliwości osobistego rozwoju, - pakiet świadczeń socjalnych,- doskonałą atmosferę w pracy.