Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Procesu / Technolog

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 52003, z dnia 2008-10-30

MONDI ŚWIECIE S.A. jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie, a także wiodącą spółką giełdową w Polsce, wytwarzającą papier workowy oraz papier do produkcji tektury falistej. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne, jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Nasze produkty i rozwiązania zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 77% naszego papieru. Należymy do grupy Mondi, jednej z wiodących międzynarodowych grup w branży produkcji opakowań, zatrudniającej 35 000 pracowników w 35 krajach. W Polsce grupa Mondi ma swoje fabryki w 4 dywizjach produkcji: papieru, opakowań workowych, tekturowych i elastycznych. www.mondigroup.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3647-08

Opis stanowiska

- zapewnienie wysokiej jakości produkowanego papieru poprzez kontrolę surowców i procesów oraz wyrobów gotowych zgodnie z potrzebami klientów- analiza wskaźników technologiczno-produkcyjnych i kosztowych pod względem ich optymalizacji-współudział w opracowywaniu planów produkcyjnych i remontowych wydziału- nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń- wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w nadzorowanym ciągu produkcyjnym- ścisła współpraca z działem serwisu technicznego i udział w serwisowaniu klientów

Wymagania

- wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: papiernictwo i poligrafia, chemiczna technologia drewna, mechaniczna technologia drewna, technologia i inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria produkcji)- doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej- dobrej znajomości języka angielskiego- bardzo dobrych zdolności organizacyjnych- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole- znajomości pakietu MS Office- nastawienia na rozwój i poznawanie nowych zagadnień

Oferujemy

- zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku- atrakcyjne warunki wynagrodzenia- możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle- szeroki pakiet szkoleń- szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji