Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Procesu SMT

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6050 dni temu

Ogłoszenie numer: 38305, z dnia 2007-12-31

Kimball Electronics Poland jest jedną z firm korporacji Kimball International, Inc. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi produkcyjne w zakresie montażu urządzeń elektronicznych. Do swojej jednostki w Poznaniu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2981-07

Opis stanowiska

- uruchamianie, nadzór i doskonalenie procesów produkcyjnych- opracowywanie dokumentacji technologicznej- opracowywanie normatywów materiałowych i czasowych- prowadzenie szkoleń dla operatorów urządzeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, mechanika, automatyka)- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- znajomość technologii montażu powierzchniowego urządzeń elektronicznych (drukowanie pasty, montaż elementów, lutowanie rozpływowe)- umiejętność obsługi i programowania maszyn SMT Philips/Assembleon- umiejętność pracy w zespole- dyspozycyjność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy- doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Procesu w firmie produkcyjnej w branży elektronicznej- znajomość oprogramowania Cimbridge będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- dostęp do nowoczesnych technologii- szeroki pakiet szkoleń- możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku