Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Procesu Produkcyjnego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6658 dni temu

Ogłoszenie numer: 19824, z dnia 2006-05-04

Grupa WABCO należąca do firmy American Standard Companies jest czołowym światowym producentem elektronicznych systemów: hamulcowych, zawieszenia, stabilizacji i przenoszenia napędu do pojazdów użytkowych. Siedziba główna firmy mieści się w Brukseli w Belgii. Obecnie grupa WABCO zatrudnia prawie 7000 pracowników w 30 biurach i fabrykach na całym świecie.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1822-06

Opis stanowiska

- wprowadzanie usprawnień organizacyjnych / technicznych metodą kaizen- znajdowanie optymalnych rozwiązań z wykorzystaniem narzędzi SixSigma- wdrażanie filozofii 5S oraz lean manufacturing- planowanie nowych procesów produkcyjnych- zapewnienie wysokich standarów jakości produktów- poprawa efektywności funkcjonowania linii produkcyjnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, o profilu automatyka i robotyka- znajomość systemów zarządzania jakością ISO/TS 16949- znajomość podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej; programowania sterowników PLC (Schneider Premium, Siemens)- znajomość podstaw sensoryki- znajomość mechaniki oraz pneumatyki- obsługa programów CAD (Autocad, Pro/Engineer etc.)- dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

Oferujemy

- możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym oraz realizacji swoich pomysłów- dobre warunki pracy- koleżeńską atmosferę pracy