Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Procesu ds. Produkcji Medycznej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52031, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3540-08

Opis stanowiska

- opracowywanie specyfikacji linii produkcyjnej- współpraca z dostawcą w trakcie budowy linii- uruchamianie, nadzór i doskonalenie procesów produkcyjnych- opracowywanie dokumentacji technologicznej- prowadzenie szkoleń dla operatorów urządzeń- opracowywanie normatywów materiałowych i czasowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, mechanika, automatyka)- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży medycznej lub farmaceutycznej- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- doświadczenie w procesach pakowania- umiejętność pracy w zespole- solidność i zaangażowanie- dyspozycyjność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

- pracę w dynamicznej międzynarodowej firmie- możliwość rozwoju zawodowego