Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Procesu (Badania i Rozwój)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6735 dni temu

Ogłoszenie numer: 18128, z dnia 2006-02-17

Klient Banku Danych o Inżynierach. Amerykański koncern produkujący złącza światłowodowe i podzespoły dla przemysłu telekomunikacyjnego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1688-06

Opis stanowiska

- transfer nowych produktów z działu badawczo - rozwojowego do fabryki (wdrażanie nowych technologii procesów, przygotowywanie do produkcji masowej),- optymalizacja procesów,- wspomaganie działań inżynierów w fabryce.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (wydział mechaniczny, elektryczny, przetwórstwo tworzyw sztucznych),- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,- 2 letnie doświadczenie na stanowisku elektryka, automatyka, mechanika,- doświadczenie w zarządzaniu projektami,- podstawowa wiedza z dziedziny chemii i tworzyw sztucznych (mile widziane przy produkcji kabli),- podstawowa wiedza w zakresie obróbki skrawaniem oraz w zakresie techniki światłowodowej,- uprawnienia SEP mile widziane.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku,- możliwości osobistego rozwoju,- szkolenia w kraju i za granicą,- pakiet świadczeń socjalnych.