Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Norwegia
Inżynier-mechanik

Globel Sp. z o.o.
Norwegia
praca stacjonarna
6363 dni temu

Ogłoszenie numer: 26421, z dnia 2007-02-13

Dla naszego Klienta, dużej norweskiej firmy z branży naftowo-gazowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Motto Klienta: „Doświadczona i kompetentna załoga jest gwarancją wysokiego poziomu fachowości. System organizacyjny firmy zapewnia dużą elastyczność operacyjną i szczególną dbałość o poziom bezpieczeństwa i jakości”

Miejsce pracy: Norwegia

Nr Ref.: IM/P03/07

Opis stanowiska

· Prace projektowe w systemie 2D i 3D, w zakresie zbiorników ciśnieniowych i różnych elementów konstrukcji stalowych. · Obliczenia wytrzymałościowe i protokoły techniczne. · Dobór materiałów, prace zaopatrzeniowo-zakupowe. · Prace kreślarskie z zastosowaniem CAD 2D/3D. · Prace wdrożeniowe i współpraca z organizacjami homologacyjnymi, dostawcami i klientami. Praca z wykorzystaniem następujących programów użytkowych, lecz ich znajomość nie jest obowiązkowa: · Obliczenia wytrzymałościowe - konstrukcyjne: Staad, - zbiorniki ciśnieniowe: VVD i MathCAD · Kreślenie: AutoCAD (2D) i Inventor (3D) Zbiorniki ciśnieniowe produkowane wg norm PED97/23/EC, DNV Rules, PD5500 i NORSOK.

Wymagania

· Dyplom / stopień naukowy wyższej uczelni lub podobne kwalifikacje · Wymagane doświadczenie zawodowe · Biegła znajomość / umiejętność posługiwania się j. angielskim w mowie i piśmie, chęć nauczenia się j. norweskiego mile widziana · Znajomość PC: CAD 2D/3D · Znajomość przemysłu naftowego i gazownictwa pożądana lecz niekonieczna · Umiejętność wykorzystania konstruktywnych opinii zwrotnych, postawa „da się zrobić” – konieczna, predyspozycje do pracy w warunkach stresowych, chęć do pracy w zespole.

Oferujemy

· Konkurencyjne warunki płacowe · Ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne, urlopowe zgodnie z norweskim prawem · Pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pobyt/prace, miejsca zamieszkania itp. Dla odpowiednich kandydatów możliwość stałego zatrudnienia. Konkurencyjne warunki w miłym i przyjaznym otoczeniu.