Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Mechanik

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6717 dni temu

Ogłoszenie numer: 18506, z dnia 2006-03-07

Biuro projektów z ponad 50-letnią tradycją, wykonujące projekty w branży technologicznej, instalacji przemysłowych, budownictwa i ochrony środowiska oraz nadzór nad ich realizacją.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1717-06

Opis stanowiska

- sporzadzanie dokumentacji inżynieryjnej

Wymagania

- inzynier mechanik - specjalność aparatura przemysłu chemicznego- doświadczenie zawodowe: absolwent uczelni wyższej bez doświadczenia, lub inżynier z min. 3-letnią praktyką w projektowaniu w ciągu ostatnich 5-ciu lat- dobra znajomość języka angielskiego- biegła obsługa programu AutoCAD z modułem 3D- znajomość innych programów komputerowych w zakresie projektowania- preferowane miejsce zamieszkania w Tarnowie lub okolicach

Oferujemy

- interesującą i stabilną pracę - możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji- motywujące wynagrodzenie