Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Mechanik Górniczy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5923 dni temu

Ogłoszenie numer: 43746, z dnia 2008-05-06

Nasz klient jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm inżynieryjnych i budowlanych na świecie. Będąca własnością prywatną firma obchodzi 110 lat swojego istnienia w 2008 roku. Siedziba główna znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W 40 oddziałach na całym świecie pracuje ponad 40,000 pracowników umysłowych. W grudniu 2007 firma otworzyła biuro w Warszawie, który stanie się jednym z głównych centrów inżynierskich firmy w Europie. Spośród wielu gałęzi przemysłu, na których rzecz firma świadczy usługi znajduje się przemysł wydobywczy i hutniczy (mining and metals). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma stała się niekwestionowanym liderem tego segmentu realizując setki dużych projektów, na 6 kontynentach. Więcej informacji na www.fr.net.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3298-08

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za tworzenie projektów instalacji mechanicznych dla sprzętu górniczego, głównie: systemów odstawy urobku, przenośników taśmowych, młynów i kruszarek- przygotowanie kalkulacji potrzebnych materiałów i innych instalacji- przygotowanie zbiorczych danych dotyczących specyfikacji urządzeń mechanicznych- ocena danych technicznych- ocena dokumentacji technicznej dostawców- obliczenia instalacji hydraulicznych- przygotowywanie listy sprzętu- dokonywanie kalkulacji budżetu

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu materiałami- doświadczenie w projektowaniu urządzeń obróbki rud (młyny, kruszarki)- doświadczenie w projektowaniu innych urządzeń górniczych (pompy, przenośniki taśmowe)- bardzo dobre zdolności interpersonalne- zdolność do pracy w zespole- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji - pakiet świadczeń socjalnych - możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego - możliwość pokrycia kosztów zakwaterowania dla osób spoza regionu