Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Linii Malowania (Detale z Tworzyw Sztucznych)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5790 dni temu

Ogłoszenie numer: 49814, z dnia 2008-09-16

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Koncern zainwestował w Polsce ponad 380 milionów USD zarówno w produkcję, jak i w badania i rozwój. W Polsce zatrudniamy 7 tysięcy pracowników w siedmiu zakładach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Jesteśmy laureatem nagrody dla Najlepszego Inwestora Zagranicznego, a w 2003 roku zostaliśmy uhonorowani godłem Inwestora w Kapitał Ludzki. W 2006 roku firma Delphi znalazła się w pierwszej dziesiątce firm, w których polscy inżynierowie chcieliby pracować (badanie przeprowadzone wśród 7 tysięcy kandydatów przez Bank Danych o Inżynierach). W grudniu 2007 r. Amerykańska Izba Handlowa wyróżniła Delphi za Doskonałość w Innowacjach. W Gdańsku produkujemy przełączniki do samochodów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3573-08

Opis stanowiska

- zapewnienie prawidłowych wdrożeń oraz zapobieganie wdrożeniom wadliwym w ramach przypisanych projektów dotyczących malowania detali dekoracyjnych z tworzyw sztucznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - znajomość technologii natryskowego malowania detali z tworzyw sztucznych- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem- doskonałe umiejętności komunikacyjne- zdolność myślenia analitycznego- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym- gotowość odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

- interesującą pracę w międzynarodowej firmie- umowę o pracę- możliwość rozwoju (Delphi przyznano godło: Inwestor w Kapitał Ludzki)- regularne kontakty zawodowe w międzynarodowym środowisku