Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6006 dni temu

Ogłoszenie numer: 41046, z dnia 2008-02-13

WABCO www.wabco-auto.com, jeden z czołowych światowych producentów układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i samochodów luksusowych, zatrudnia ponad 7000 osób w 34 lokalizacjach na całym świecie. W 1999 r. WABCO uruchomiło produkcję w Polsce dziś jest to największy zakład produkcyjny Grupy, zatrudniający ponad 1800 pracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3071-08

Opis stanowiska

- projektowanie nowych produktów w programie Pro/Engineer - wprowadzanie zmian konstrukcyjnych- tworzenie, przechowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej - wsparcie techniczne dla obszaru produkcyjnego

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)- obsługa programów CAD (mile widziany Pro/Engineer lub inny z grupy 3D) - znajomość reguł projektowania- znajomość podstaw technologii obróbki mechanicznej metali, odlewnictwa, formowania tworzyw sztucznych oraz podstawowej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa- umiejętność projektowania oraz przeprowadzania eksperymentów- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)- samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

- otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku- możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami- atrakcyjne warunki zatrudnienia