Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6219 dni temu

Ogłoszenie numer: 32101, z dnia 2007-07-16

W swojej liczącej ponad 130 lat tradycji WABCO zmierza do jednego celu: zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Jesteśmy firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej, silnie zorientowaną na klienta. Wytwarzamy pneumatyczne i elektroniczne systemy kontroli pojazdów użytkowych. Obecnie grupa WABCO zatrudnia ok.7000 osób, w tym ponad 1500 w Polsce. Naszymi głównymi klientami są: SCANIA, Iveco, MAN, Volvo. W związku z obecnym i przyszłym intensywnym rozwojem działalności naszej firmy we Wrocławiu poszukujemy współpracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2648-07

Opis stanowiska

- projektowanie nowych produktów - wprowadzanie zmian konstrukcyjnych - tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej - wsparcie techniczne dla produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne) - obsługa programów CAD, preferowany Pro/Engineer lub inny z grupy 3D - znajomość reguł projektowania - znajomość podstaw technologii obróbki mechanicznej metali, odlewnictwa, formowania tworzyw sztucznych oraz podstawowej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa - umiejętność projektowania oraz przeprowadzania eksperymentów - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem) - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem - jako że sukces naszej firmy opiera się na pracy zespołowej, wymagamy od kandydatów zdolności interpersonalnych, inicjatywy, kreatywności i zaangażowania

Oferujemy

- otwartą, przyjazną atmosferę pracy - doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i personalnego