Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6629 dni temu

Ogłoszenie numer: 20568, z dnia 2006-06-02

Investments Group.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1870-06

Opis stanowiska

- współpraca przy tworzeniu i modyfikowaniu projektów inżynieryjnych (turbiny) w systemie CAD zgodnie z wymaganiami Klientów- prowadzenie dokumentacji technicznej w postaci modeli 3D oraz rysunków (Systemy CAD, CATIA, etc) uruchamianej produkcji, wprowadzanie zmian- zapewnienie terminowej i właściwej realizacji postawionych celów- uczestnictwo w pracach zespołów projektowych (koordynacja działań wspierających: prototypy i testy)- współpraca z innymi komórkami firmy- szkolenia i podróże służbowe

Wymagania

- wykształcenie wyższe mechaniczne- doświadczenie w projektowaniu komponentów mechanicznych- dobra znajomość systemów CAD (CATIA, UG lub PRO/ENGINEER) oraz narzędzi Microsoft Office- dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne- umiejętność pracy pod presją czasu- umiejętność pracy w grupie- dyspozycyjność do odbywania szkoleń i wyjazdów służbowych

Oferujemy

- umowę o pracę- szkolenia- podróże służbowe