Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor (GE Energy)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 40006, z dnia 2008-02-12

Biuro inżynierskie powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas a Instytutem Lotnictwa, działające w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów, automatyka. www.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3092-08

Opis stanowiska

- Poszukujemy inżynierów z doświadczeniem oraz absolwentów do pracy w następujących specjalnościach GE Energy:- konstrukcja elementów turbin parowych (wirników, łopatek wirnikowych, kierownic, korpusów, wylotów, zaworów, przekładni, łożysk, uszczelnień) ze szczególnym uwzględnieniem modelowania i analiz zmęczeniowych metodą elementów skończonych (FEM)- analizy aeromechaniczne elementów konstrukcyjnych turbin parowych (Flutter, Forced Response)- analizy aerodynamiczne układów przepływowych turbin parowych (2D, 3D CFD)- analizy obiegów termodynamicznych siłowni parowych

Wymagania

- Ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie o kierunku:
- Energetyka (Maszyny i urządzenia energetyczne, Turbiny parowe i gazowe)
- Mechanika (Maszyny i urządzenia energetyczne, Turbiny parowe i gazowe)
- Fizyka (Techniki konwersji energii, Mechanika płynów, Fizyka ciała stałego, Metody komputerowe w mechanice płynów lub fizyce ciała stałego)
- Oceanotechnika (Turbiny parowe i gazowe, Siłownie okrętowe, Metody numeryczne w mechanice, Wytrzymałość i konstrukcja okrętów)
- Inne pokrewne- znajomość nowoczesnych narzędzi projektowania inżynierskiego (np. Unigraphics, AutoCAD, CATIA, SolidWorks)- znajomość nowoczesnych narzędzi do modelowania, symulacji, projektowania oraz analizy (np. Ansys, Patran/Nastran, Abaqus, Fluent, CFX, Matlab/Simulink)- znajomość języka angielskiego (komunikatywna w mowie i w piśmie)

Oferujemy

- zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie- nowoczesne narzędzia pracy- przyjazną atmosferę- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery