Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor - Dział Rozwoju Produktu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5837 dni temu

Ogłoszenie numer: 47502, z dnia 2008-07-31

WABCO www.wabco-auto.com, jeden z czołowych światowych producentów układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i samochodów luksusowych, zatrudnia ponad 7000 osób w 34 lokalizacjach na całym świecie. W 1999 r. WABCO uruchomiło produkcję w Polsce dziś jest to największy zakład produkcyjny Grupy, zatrudniający ponad 1800 pracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3491-08

Opis stanowiska

- projektowanie obwodów drukowanych dla elektronicznych przyrządów sterujących w środowisku CAD "CADSTAR (Zuken)" według danego schematu połączeń- koordynowanie danych, ustawień, szczegółów wykonania i wyników poprzez wewnętrzne sieci firmowe oraz interaktywne spotkania zespołu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (z zakresu telekomunikacji / mechatroniki lub pokrewne)- znajomość obsługi programów CAD, preferowany Pro/Engineer lub inny z grupy 3D- mile widziana znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie obwodów drukowanych- podstawowa znajomość komponentów oraz schematów elektronicznych- mile widziana podstawowa znajomość urządzeń, technik lutowania oraz testowania układów elektronicznych- mile widziana podstawowa znajomość materiałów oraz procesów wytwarzania płytek obwodów drukowanych- znajomość pakietu Office- dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem- zdolności organizacyjne i odpowiedzialność- minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy

- otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku- możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami- atrakcyjne warunki zatrudnienia