Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor Dział Łożyska, uszczelnienia, przekładnie

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 40023, z dnia 2008-02-12

Biuro inżynierskie powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas a Instytutem Lotnictwa, działające w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów, automatyka.www.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3073-08

Opis stanowiska

- projektowanie łożysk, podpór łożyskowych, uszczelnień, korpusów, kół zębatych i przekładni- projektowanie układów olejowych i powietrznych- analizy wytrzymałościowe, przepływowe, wymiany ciepła- analizy uszkodzeń- nadzorowanie testów silników i ich podzespołów- nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej- wspomaganie produkcji

Wymagania

- ukończone studia wyższe o kierunkach mechanicznych lub pokrewnych - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów, mechaniki, wymiany ciepła, mechaniki płynów - ogólna wiedza w zakresie projektowania i eksploatacji urządzeń mechanicznych- znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich (CAD/CAE) mile widziana

Oferujemy

- zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie- nowoczesne narzędzia pracy- przyjazną atmosferę- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery