Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Konstruktor CAD

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6049 dni temu

Ogłoszenie numer: 38777, z dnia 2008-01-01

Biuro projektowe www.ec-engineering.pl zatrudniające 50 inżynierów i realizujące prace na terenie Polski i Europy Zachodniej. Od wielu lat firma rozwija się zdobywając nowych klientów w obszarze motoryzacji, kolejnictwa i lotnictwa. Poza pracami projektowymi wykonywane są usługi obliczeniowe MES, symulacje dynamiki oraz pomiary weryfacyjne.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2980-07

Opis stanowiska

- projektowanie środków transportu- kontakt z zamawiającym- prowadzenie projektów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunek mechaniczny- min. 2 letnie doświadczenie z systemem 3D- ogólna wiedza dot. zasad projektowania i teorii mechaniki- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego- zdolność do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia- rozwój w zakresie projektowania 3D- szkolenia w zakresie podnoszenia umiejętności językowych- udział w innowacyjnych projektach