Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Integrator

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51303, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach- firma z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3673-08

Opis stanowiska

- sporządzanie pomiarów oraz integracji stacji bazowych telefonii komórkowej z systemem- kontrola uruchomienia stacji bazowej pod względem wymogów jakościowych- sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja)- komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziana znajomość sprzętu TI Nokia, Siemens, Ericsson- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy

- niezbędny sprzęt do pracy (samochód, komputer, telefon)- liczne szkolenia- możliwości rozwoju