Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Inżynier Handlowy Rynek Niemiecki

INOFORGES POLSKA
Niemcy
praca stacjonarna
6557 dni temu

Ogłoszenie numer: 21879, z dnia 2006-08-03

Europejski lider w branży kuźnictwa i obróbki metali nieżelaznych, posiadający fabrykę w Lesznie (Wlkp.) poszukuje kandydatów na stanowisko: INŻYNIERA HANDLOWEGO - teren działania: Niemcy oraz firmy niemieckie z siedzibami w krajach Europy Wschodniej.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

promocja firmy u potencjalnych klientów - analiza techniczna potrzeb klientów – współudział w przygotowywaniu odpowiedzi ofertowych – negocjacje umów - współpraca z jednostkami organizacyjnymi zagranicą

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne – bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju i zagranicy – samodzielność – dyspozycyjność – odpowiedzialność – rzetelność – kreatywność.

Oferujemy

stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole, motywujące wynagrodzenie, samochód służbowy , laptopa i komórkę.