Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Elektryk

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6327 dni temu

Ogłoszenie numer: 27940, z dnia 2007-03-30

NAVIC Engineering Polska jest firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektów inżynieryjnych. Wywodzi się od norweskiej firmy NAVIC Engineering AS, należącej do NAVIC Group, która łączy w sobie know-how i solidną sprawdzoną praktykę inżynierską. Doświadczeni inżynierowie z branż mechanicznej, budowlanej, chemii procesowej, automatyzacji, informatyzacji, specjaliści ds. zakupów i zarządzania projektem są do dyspozycji naszych klientów. NAVIC - WSZYSTKO ZALEŻY OD ZESPOŁU!

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2482-07

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za projekty i konstrukcje techniczne związane z infrastrukturą elektryczną- wsparcie Project Managera- częste wyjazdy lub czasowy dłuższy pobyt w Norwegii (Stavanger)

Wymagania

- wykształcenie wyższe elektryczne- minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku- znajomość prawa energetycznego- znajomość projektów i konstrukcji infrastruktury elektrycznej

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie- udział w ciekawych projektach- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku- dostęp do innowacyjnej technologii- możliwość podnoszenia kwalifikacji