Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Elektryk (wysokiego napięcia)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5930 dni temu

Ogłoszenie numer: 43420, z dnia 2008-04-29

Firma, która działa w branży energetycznej i obsługuje dużo elektrowni w Danii i zagranicą. Firma zatrudnia ok. 600 pracowników.www.jobteamdanmark.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3268-08

Opis stanowiska

- projektowanie, zakup i uruchamianie komponentów i systemów elektrycznych - statyczne i dynamiczne analizowanie komponentów elektrycznych - kontynuacja oraz zbieranie doświadczeń podczas kontroli i w przypadku usterek- nadzór i ocena jakości głównych komponentów elektrycznych- działania w sferze badań i rozwoju

Wymagania

- wykształcenie jako inżynier elektryk z doświadczeniem w branży związanej z wysokim napięciem- min. 3 letnie doświadczenie w elektrotechnice - doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji rotacyjnych maszyn i systemów- doświadczenie z użyciem narzędzi analitycznych do analiz statystycznych i dynamicznych systemów elektrycznych - bardzo dobra znajomość języka angielskiego- komunikatywność

Oferujemy

- interesującą pracę w zorientowanym na rozwój środowisku- otrzymanie samodzielnych i zróżnicowanych zadań- wielu zaangażowanych kolegów- JobTeamDanmark oferuje pomoc w załatwieniu wszystkich formalności w związku z pobytem i pracą w Danii, oraz w znalezieniu mieszkania i założeniu konta