Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Elektronik

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5747 dni temu

Ogłoszenie numer: 51379, z dnia 2008-10-28

LARS jest polskim producentem kontraktowym modułów elektronicznych, z 25-letnią tradycją w branży elektronicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów od współpracy na etapie tworzenia projektu, wdrożenia serii pilotażowych do produkcji, po kompleksowe dostawy podzespołów elektronicznych i montaż serii produkcyjnych. Do grona naszych klientów należą znani na rynku producenci elektroniki. www.larsco.com.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3671-08

Opis stanowiska

- pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i doborze podzespołów do projektów- koordynacja logistyczna wdrażania serii prototypowych do produkcji- uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji technicznej prowadzonych projektów- nadzorowanie wprowadzania zmian w projektach

Wymagania

- wykształcenie wyższe elektroniczne (warunek niezbędny)- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- wiedza z zakresu nowoczesnych technologii stosowanych w elektronice- bardzo dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia- samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju- miłą atmosferę pracy