Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Elektronik

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5787 dni temu

Ogłoszenie numer: 50313, z dnia 2008-09-19

Japońska firma handlowo-inżynieryjna o ustalonej renomie na rynku światowym poszukuje kandydatów do pracy w Japonii na stanowisku inżyniera serwisu przyrządów pomiarowych. Firma specjalizuje się w imporcie, sprzedaży i serwisowaniu przyrządów pomiarowych i oprzyrządowania do kontroli procesów przemysłowych. Importowany sprzęt dostarczamy do różnych gałęzi przemysłu japońskiego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3629-08

Opis stanowiska

- naprawa przyrządów pomiarowych wielkości nieelektrycznych: ciśnienie, przepływy, temperatura,poziom,lepkość,etc.- kalibracja przyrządów pomiarowych w laboratorium firmy- instalacja i uruchamianie przyrządów pomiarowych u klientów na terenie Japonii- szkolenie klientów z zakresu obsługi instalowanych przyrządów

Wymagania

- znajomość elektronicznych przyrządów pomiarowych wielkości nieelektrycznych (temperatura, ciśnienie, przepływy gazów i cieczy, gęstość, etc)- doświadczenie w serwisowaniu i kalibracji przyrządów pomiarowych zarówno elektronicznych jak i elektromechanicznych- doświadczenie w montowaniu i uruchamianiu przyrządów pomiarowych w terenie na instalacjach przemysłowych- znajomość środowiska MS Windows w stopniu umożliwiającym sprawne wykorzystywanie aplikacji biurowych oraz samodzielną instalację oprogramowania komercyjnego- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym- doświadczenie w projektowaniu przyrządów pomiarowych zarówno w części analogowej, jak i cyfrowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym zespole w Tokio- atrakcyjne wynagrodzenie- odpowiednie szkolenia, w tym możliwość nauki języka japońskiego- zapewniamy również pełną pomoc w znalezieniu mieszkania i adaptacji do nowego środowiska