Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Elektronik - Programista

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51989, z dnia 2008-10-27

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Produkty oraz marka Whirlpool są znane i obecne w ponad 170 krajach na całym świecie, Whirlpool zatrudnia ponad 73 000 pracowników. Whirlpool w Polsce obecny jest od 1993 roku, kiedy powstało w Warszawie Biuro Sprzedaży i Marketingu. Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Centrum Rozwoju Produktów - Global Product Organization(GPO). www.whirlpool.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3687-08

Opis stanowiska

- rozwój i testowanie oprogramowania mikroprocesorowych sterowników produktów firmy Whirlpool

Wymagania

- wykształcenie wyższe elektroniczne - znajomość języków programowania (w szczególności C i Asembler) oraz architektury mikroprocesorów- minimum roczne doświadczenie w programowaniu mikroprocesorów- znajomość narzędzi do rozwoju oprogramowania (kompilatory, emulatory, symulatory)- znajomość UML oraz podstaw cyfrowego przetwarzania sygnałów- dobra znajomość języka angielskiego- zdolności interpersonalne, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym otoczeniu - popartą licznymi szkoleniami możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji