Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Zapewnienia Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5709 dni temu

Ogłoszenie numer: 53821, z dnia 2008-12-05

NSG Group, której częścią jest firma Pilkington www.pilkington.pl to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 34000 pracowników.Obecnie do Pilkington Automotive Poland Sp. Z o.o. w Sandomierzu poszukujemy Inżyniera ds. Zapewnienia Jakości.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3721-08

Opis stanowiska

- zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej- współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych - rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych (przeprowadzanie analiz, wdrażanie działań naprawczych)- rozpatrywanie reklamacji od klientów (nadzorowanie podejmowanych działań, archiwizacja reklamacji, tworzenie raportów 8D)- wspomaganie Działu Nowych uruchomień we wdrażaniu nowych modeli- nadzór nad jakością produktów- przeprowadzanie auditu produktów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - doświadczenie branży motoryzacyjnej - praktyczna znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów (8D, 5Why, Ishikawa, PDCA)- mile widziana znajomość systemu SAP- znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9000/ TS 16949- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- biegła znajomość obsługi komputera: Pakiet Office- wysokie zdolności interpersonalne - kierowanie się standardami- umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności - systematyczne podejście do rozwiązywania problemów - znajomość zasad pracy z klientem

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie międzynarodowej- możliwość dalszego rozwoju zawodowego