Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Testów Produkcji Elektronicznej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5391 dni temu

Ogłoszenie numer: 78484, z dnia 2009-10-19

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4059-09

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji testowych - odpowiedzialność za stan techniczny testerów - tworzenie raportów i analiz dotyczących procesu testowania produktów - doskonalenie aplikacji i procesów testowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka) - znajomość układów elektronicznych - znajomość SQL, PHP będzie dodatkowym atutem - komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana - zdolności analityczne - zdolności organizacyjne i odpowiedzialność - co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- zapewniamy otwartą i przyjazną atmosferę pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju personalnego w przyszłości.