Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Testów Produkcji Elektronicznej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6152 dni temu

Ogłoszenie numer: 33899, z dnia 2007-09-21

WABCO www.wabco-auto.com, jeden z czołowych światowych producentów układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i samochodów luksusowych, zatrudnia ponad 7000 osób w 34 lokalizacjach na całym świecie. W 1999 r. WABCO uruchomiło produkcję w Polsce dziś jest to największy zakład produkcyjny Grupy, zatrudniający ponad 1600 pracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2789-07

Opis stanowiska

- tworzenie i optymalizacja programów i stanowisk testujących w obszarze produkcji elektronicznej- tworzenie i aktualizacja dokumentacji testowej- utrzymywanie poprawnego stanu technicznego stanowisk i przyrządów testujących (obszar produkcji elektronicznej)- ciągła optymalizacja procesu testowania- rozwiązywanie bieżących problemów technicznych oraz wspieranie pracowników produkcyjnych w obszarze testów- szkolenie stanowiskowe pracowników

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- znajomość układów elektronicznych analogowych i cyfrowych- umiejętność programowania w języku wysokiego poziomu- znajomość architektury baz danych, systemów mikroprocesorowych- dobra znajomość języka angielskiego- zdolności organizacyjne, odpowiedzialność- umiejętności interpersonalne- zdolność uczenia się z doświadczenia- zaangażowanie

Oferujemy

- otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku- stabilne warunki zatrudnienia