Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Testów (Dział Rozwoju Produktu)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5709 dni temu

Ogłoszenie numer: 53822, z dnia 2008-12-05

WABCO www.wabco-auto.com, jeden z czołowych światowych producentów układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i samochodów luksusowych, zatrudnia ponad 7000 osób w 34 lokalizacjach na całym świecie. W 1999 r. WABCO uruchomiło produkcję w Polsce dziś jest to największy zakład produkcyjny Grupy, zatrudniający ponad 1900 pracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3719-08

Opis stanowiska

- planowanie, przygotowanie, prowadzenie pomiarów i testów- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej - uczestniczenie w projektach badawczych- optymalizacja konstrukcji części stosowanych w wyrobach WABCO- wsparcie produkcji i innych procesów w ramach swojej odpowiedzialności technicznej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)- znajomość zagadnień dotyczących mechaniki oraz pneumatyki- podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa- znajomość zagadnień z zakresu chemii (uszczelnienia) będzie dodatkowym atutem- umiejętność projektowania oraz przeprowadzania eksperymentów- komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem)- zdolności organizacyjne i odpowiedzialność- doświadczenie na tym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- otwartą i przyjazną atmosferę pracy- doskonałe możliwościami rozwoju zawodowego i personalnego