Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Techniczno-Handlowych Bosch Rexroth

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5980 dni temu

Ogłoszenie numer: 41192, z dnia 2008-03-10

Bosch Rexroth Sp. z o.o. www.boschrexroth.pl należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań. Na rynku polskim Rexroth jest obecny od lat sześćdziesiątych. W roku 2007 firma osiągnęła obroty na poziomie 127 mln PLN, przy zatrudnieniu 130 pracowników. Program produkcyjny obejmuje wszystkie branże oferując klientowi kompleksowe rozwiązania w zakresie: hydrauliki przemysłowej i mobilnej, elektrycznych napędów i sterowań, techniki przemieszczeń liniowych i montażu, pneumatyki, odlewnictwa i serwisu. Celem wsparcia naszej branży Regulowane napędy elektryczne i sterowania w Warszawie poszukujemy do pracy dynamicznego pracownika na to stanowisko.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3146-08

Opis stanowiska

- zawieranie kontraktów na sprzedaż produktów branży Regulowane napędy elektryczne i sterowania- szukanie nowych rynków zbytu- doradztwo techniczne z zakresu regulowanych napędów i sterowań elektrycznych- wdrażanie współpracy z klientem na płaszczyźnie technicznej i sprzedażowej

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunek mechatronika lub pokrewny- dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- doświadczenie w zakresie programowania IEC61131-3 i PLCopen oraz paneli operatorskich- doświadczenie w zakresie aplikacji serwonapędów elektrycznych w konstrukcji maszyn- doświadczenie w kontaktach z klientem w sektorze B2B mile widziane- wysoka komunikatywność i mobilność- odpowiedzialność i inicjatywa w zdobywaniu nowych klientów

Oferujemy

- ciekawą i odpowiedzialną pracę związaną z różnorodnymi możliwościami rozwoju- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań- poznanie nowoczesnych produktów i systemów oraz nowych technologii- profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą- atrakcyjny pakiet socjalny wraz z opieką medyczną w prywatnym centrum medycznym