Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5997 dni temu

Ogłoszenie numer: 40532, z dnia 2008-02-22

Roedl Consulting Sp. z o.o. (RĂśdl & Partner) www.roedl.pl poszukuje dla swojego klienta, przedsiębiorstwa z kapitałem niemieckim, oferującego sprzedaż i serwis urządzeń i systemów ważących i dozujących oraz urządzeń automatyki przemyslowej, osoby na stanowisko Inżyniera ds. sprzedaży / Przedstawiciela Handlowego. Miejsce pracy Warszawa.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3121-08

Opis stanowiska

- profesjonalne rozpoznanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie technicznym- obsługa kluczowych klientów spółki oraz pozyskiwanie i obsługa nowych klientów- przygotowywanie ofert na rozwiązania całościowe- prowadzenie negocjacji handlowych- współpraca z innymi działam firmy w zakresie realizacji umów

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów- wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, budowa maszyn, automatyka przemysłowa, elektronika)- dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem- talent organizacyjny, inicjatywa- znajomość rysunku technicznego- kreatywność, poszukiwanie nowych rozwiązań- łatwość przystosowywania się i zaangażowanie- zorientowanie na sprzedaż i doradztwo- chęć podróżowania- silna osobowość

Oferujemy

- pracę w zespole wysokokwalifikowanych specjalistów- szkolenia produktowe w Anglii i w Niemczech- wysokie wynagrodzenie wraz z bogatą ofertą socjalną