Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Sprzedaży Produktów Przemysłowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6174 dni temu

Ogłoszenie numer: 33087, z dnia 2007-08-30

Nasz Klient - międzynarodowa firma, producent środków smarnych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2754-07

Opis stanowiska

- rozwój sprzedaży olejów i smarów przemysłowych na wyznaczonym terenie- realizacja planu sprzedaży do klientów przemysłowych- współpraca z dystrybutorami w zakresie pozyskiwania nowych klientów- prowadzenie nowych projektów w zakresie wprowadzania nowych technologii produkcyjnych lub ich optymalizacji u klienta - planowanie i rozszerzanie sprzedaży- przeprowadzanie analiz potencjału podległego terenu- kontrola własnego budżetu sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie techniczne- doświadczenie w przemyśle jako konsultant przemysłowy lub technolog procesów obróbki metalu- znajomość metod badawczych przemysłowych środków technologicznych- wiedza o rynku i doświadczenie sprzedażowe- podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- łatwość nawiązywania utrzymywania dobrych relacji z klientami- innowacyjność, otwartość- umiejętność pracy zespołowej- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szeroki pakiet szkoleń- zaplanowaną ścieżkę rozwoju zawodowego