Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Sprzedaży / Inżynier ds. Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6647 dni temu

Ogłoszenie numer: 20089, z dnia 2006-05-15

Firma Ekostar Spółka Jawna - Generalny Dystrybutor angielskiej firmy Denco, specjalizuje się w klimatyzacji precyzyjnej. Firma oferuje pełną gamę urządzeń klimatyzacyjnych, a także zapewnia kompletny zakres usług, od doradztwa, projektowania przez instalację do pełnej obsługi serwisowej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1835-06

Opis stanowiska

- pozyskiwanie i obsługa klientów- prowadzenie negocjacji handlowych- realizacja zadań związanych z przygotowywaniem dokumentacji techniczno-handlowej pod zapytania ofertowe w zakresie systemów klimatyzacji, wentylacji- prezentacje techniczne dla klienta- koordynacja prac serwisantów, telefoniczna pomoc techniczna- uruchomienie i montaż automatyki- interwencje serwisowe

Wymagania

- wykształcenie wyższe o specjalności: klimatyzacja, wentylacja, automatyka- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- znajomość branży chłodnictwo/klimatyzacja/wentylacja od strony handlowej i technicznej- znajomość zagadnień automatyki- dobra znajomość języka angielskiego (również słownictwo techniczne)- obsługa MS Office- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia techniczne i handlowe- możliwość awansu i rozwoju zawodowego- stałą pracę