Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5703 dni temu

Ogłoszenie numer: 53819, z dnia 2008-12-11

Firma KE-Burgmann Poland Sp. z o.o.,należąca do międzynarodowej grupy EagleBurgmann Industries, poszukuje kandydatów do prężnie rozwijających się nowych działów firmy na stanowiska: Inżynier ds. Serwisu

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3724-08

Opis stanowiska

- nadzorowanie napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych- współpraca z dostawcami w kraju i z za granicy- zarządzanie dokumentacją techniczną- dbanie o efektywne wykorzystanie dostępnych możliwości technicznych firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- dobra znajomość procesów produkcyjnych i organizacji utrzymania ruchu- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów- wysoka motywacja do pracy- odpowiedzialność i rzetelność- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- gotowość do wyjazdów służbowych- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- doskonalenie kwalifikacji zawodowych- szkolenia i wyjazdy zagraniczne- bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego