Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Rozwoju Dostawców

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6514 dni temu

Ogłoszenie numer: 23402, z dnia 2006-09-25

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1845-06

Opis stanowiska

- sprawdzanie i organizowanie rozwiązań mających na celu redukcję kosztów- współpraca z działami technicznymi i działami sprzedaży w celu rozwoju i uaktualniania listy dostawców- współpraca z dostawcami zagranicznymi- działania na rzecz organizacji globalnie, związane z częstymi podróżami

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: zarządzanie i inżynieria produkcji)- kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna)- biegła znajomość języka angielskiego- zdolności negocjacyjne- zdolności analityczne- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych- umiejętność przewodzenia zróżnicowanym zespołom w celu redukcji kosztów- chęć odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku- szkolenia