Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Ofertowania i Konstrukcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5945 dni temu

Ogłoszenie numer: 42999, z dnia 2008-04-14

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu działającego w branży energetycznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2990-07

Opis stanowiska

- analizy techniczne zapytań ofertowych na urządzenia niskiego napięcia- przygotowywanie ofert- analiza kosztów produkcji i współudział przy wycenie elementów urządzeń nn- adaptacja typowych (istniejących) konfiguracji rozwiązań urządzeń nn pod potrzeby klienta w zakresie konstrukcji i schematów elektrycznych- współpraca z działami technicznymi w zakresie przygotowania dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - kierunek elektryczny- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki- mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako konstruktor- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem- dobra znajomość programu AutoCAD- bardzo dobra znajomość komputera w zakresie MS Office- energia, samodzielność, umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w strukturach międzynarodowej firmy - lidera branży elektrotechnicznej- atrakcyjne warunki pracy