Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Napędów Elektrycznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6071 dni temu

Ogłoszenie numer: 37782, z dnia 2007-12-11

Lenze www.lenze.com to licząca się marka z branży automatyki przemysłowej i napędów elektrycznych. Na świecie ponad 10% serwo napędów to nasze produkty. W Polsce Lenze posiada firmy handlowe oraz zakład produkcyjny. Przedstawicielem handlowym Lenze jest firma Lenze-Rotiw Sp. z o.o. oraz Lenze Systemy Automatyki Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2942-07

Opis stanowiska

- zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży w podległym regionie- jej zadaniem będzie dotarcie do nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z bieżącymi klientami firmy Lenze

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (automatyka, mechatronika, elektronika, elektrotechnika, elektryka)- łatwość nawiązywania kontaktów- ukierunkowanie na osiąganie celów sprzedaży- profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych, zdolności organizacyjne- prawo jazdy kat. B- znajomość napędów elektrycznych, układów sterowania, budowy maszyn- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- pracę w stabilnym międzynarodowym koncernie- szkolenia w zakresie produktów Lenze (w Polsce oraz w Niemczech)- wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych- możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników