Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Konstrukcji Mechanicznej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5812 dni temu

Ogłoszenie numer: 48497, z dnia 2008-08-25

Whirlpool Corporation www.whirlpool.pl jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Produkty oraz marka Whirlpool są znane i obecne w ponad 170 krajach na całym świecie, firma zatrudnia ponad 73 000 pracowników. Whirlpool w Polsce obecny jest od 1993 roku, kiedy powstało w Warszawie Biuro Sprzedaży i Marketingu. We Wrocławiu mieszczą się trzy Fabryki: Fabryka Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów (Global Product Organization - GPO).Obecnie do Działu Rozwoju Zmywarki poszukujemy osób na stanowisko:Inżynier ds. Konstrukcji Mechanicznej

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3519-08

Opis stanowiska

- udział w projektach dotyczących nowych rozwiązań oraz ich implementacji w warunkach produkcyjnych- tworzenie dokumentacji technicznej, wymagań jakościowych, planów testów i specyfikacji dla nowych rozwiązań- interpretowanie rezultatów testów oraz analizy tolerancji- prezentowanie wyników swojej pracy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - kierunek mechaniczny- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętność projektowania w systemach CAD 3D (preferowany Pro-Engineer)- dobra znajomość języka angielskiego - zdolności interpersonalne, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym otoczeniu - popartą licznymi szkoleniami możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji