Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51996, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach, jeden ze światowych liderów w produkcji systemów uszczelniających.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3661-08

Opis stanowiska

- przejęcie odpowiedzialności za kontrolę jakości oraz wymogi jakościowe produkcji- reprezentowanie interesów firmy w branży motoryzacyjnej- praca z planami kontrolnymi oraz instrukcjami kontrolnymi- prowadzenie reklamacji- prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonej kontroli- przeprowadzanie rozmów z klientami i odbiorcami na temat wymagań wobec jakości wyrobu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- znajomość zagadnień związanych z zapewnieniem jakości mile widziana- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- interesującą pracę w stabilnej firmie- możliwość nabycia doświadczenia zawodowego- możliwości rozwoju- dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów- szkolenie i przyuczenie do zawodu