Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Bezpieczeństwa / Walidator

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5788 dni temu

Ogłoszenie numer: 50552, z dnia 2008-09-18

W 2007 roku Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. zdobył I miejsce w XIV edycji Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” (kategoria: powyżej 250 pracowników)Tym samym nasza firma znalazła się na Złotej Liście Polskich Pracodawców.W 2008 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem „Firma Przyjazna Pracownikom” przyznanym w konkursie organizowanym przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność” pod patronatem Prezydenta RP.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3627-08

Opis stanowiska

- weryfikacja i walidacja rozwiązań sprzętowych, oprogramowania i przebiegu procesu projektowego- nadzór i prowadzenie testów systemów i wyrobów- działania weryfikacyjne i walidacyjne dla zmian i modyfikacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- znajomość zagadnień technicznych z zakresu automatyki i sterowania urządzeniami (programowanie, rozwiązania sprzętowe, sterowniki programowalne)- znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania- znajomość zagadnień niezawodności i bezpieczeństwa (RAMS)- znajomość zagadnień prowadzenia projektów inżynierskich oraz weryfikacji i walidacji- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- dodatkowym atutem będzie znajomość norm jakościowych (ISO) i kompetencje audytora wewnętrznego- mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowej firmie- możliwość ciągłego rozwoju poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz dostęp do najlepszych szkoleń- bogaty pakiet świadczeń socjalnych