Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier ds. Badań Symulacyjnych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6226 dni temu

Ogłoszenie numer: 31466, z dnia 2007-07-09

EC Engineering Sp. z o.o. www.ec-engineering.pl jest wiodącą jednostką projektowo-badawczą w Polsce, która skupia swoją działalność wokół tworzenia zaawansowanych technicznie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu. Zajmujemy się projektowaniem, badaniami symulacyjnymi oraz pomiarami weryfikacyjnymi konstrukcji pojazdów, podzespołów transportowych oraz maszyn przemysłowych. W związku z ciągłym rozwojem oraz otwieranym nowym biurem w Warszawie biuro projektowo-badawcze zatrudni: Inżyniera ds. Badań Symulacyjnych

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2659-07

Opis stanowiska

- przygotowanie modeli elementów skończonych- analizy MES- raportowanie- kontakt i konsultacje z klientami

Wymagania

- znajomość obliczeń metodą elementów skończonych zagadnień z zakresu obciążeń mechanicznych i termicznych oraz dynamiki, drgań i akustyki- twórcze rozwiązywanie problemów- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- możliwość rozwoju - szkolenia- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań- atrakcyjne warunki zatrudnienia