Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier do Działu Serwisu Systemów Zasilania Awaryjnego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6717 dni temu

Ogłoszenie numer: 18508, z dnia 2006-03-07

Firma - dostawca systemów zasilających (siłowni DC, zasilaczy UPS, agregatów prądotwórczych, baterii).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1711-06

Opis stanowiska

- wykonywanie instalacji, uruchomień, konserwacji i napraw urządzeń (w szczególności zasilaczy UPS)- utrzymywanie kontaktu z klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne elektryczne bądź energetyczne - kilkuletnie doświadczenie w pracy (np. z zasilaczami UPS) - uprawnienia SEP - łatwość nawiązywania kontaktów - znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat B - dobry stan zdrowia

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia - kontakt z nowoczesnymi technologiami- szkolenia u producenta zagranicznego