Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier d/s Dokumentacji (GE Aviation, PDE)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 40019, z dnia 2008-02-12

Biuro inżynierskie powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas a Instytutem Lotnictwa, działające w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów, automatyka. www.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3077-08

Opis stanowiska

- tworzenie dokumentacji technicznej w środowisku parametrycznych modeli z użyciem systemów CAD wykorzystywanych w firmie- wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w dokumentacji technicznej zgodnie z Kartą Zmian Konstrukcyjnych- wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z procedurami, standardami oraz specyfikacjami obowiązującymi w GE

Wymagania

- ukończone studia inżynierskie na kierunku mechanicznym lub pokrewnym- znajomość systemów CAD, w szczególności modułu 2D (znajomość Unigraphicsa będzie dodatkowym atutem)- praktyczna wiedza z zakresu wymiarowania oraz tolerowania cześci mechanicznych (ISO lub ASME Y14.5)- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

- zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie- nowoczesne narzędzia pracy- przyjazną atmosferę- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery