Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Budownictwa

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51302, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach- firma z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3674-08

Opis stanowiska

- projektowanie konstrukcji stalowych stacji bazowych GSM- prowadzenie dzienników budowy- przygotowanie niezbędnych danych i dokumentacji związane z wymiarowaniem obiektu- sporządzanie rysunków technicznych do projektu budowlanego

Wymagania

- wykształcenie wyższe, techniczne (Inżynier Budownictwa)- mile widziane uprawnienia konstrukcyjno - budowlane- doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych lub bardzo dobra znajomość programu AutoCAD

Oferujemy

- liczne szkolenia- możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień - niezbędny sprzęt do pracy