Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Szwecja
Inżynier Automatyk

Pecol AB
Szwecja, Lund
praca stacjonarna
4581 dni temu

Ogłoszenie numer: 182661, z dnia 2012-01-30

Pecol AB

Firma zajmująca się od lat rekrutacja pracowników dla firm Skandynawskich

Miejsce pracy: Szwecja, Lund

Opis stanowiska

  • Bachelor degree in engineering or similar.

Wymagania

  • Programming of Omron, Rockwell and Siemens PLC systems.
  • Automation hardware design.
  • Cloosed loop control.

Oferujemy

  • Zgłoszenia proszę kierować na maila do 29 lutego
  • Przed rozpoczęciem pracy należy odbyć rozmowę kwalifikacyjna
  • Po odbyciu rozmowy praca na okres próbny 3 miesięcy
  • Po tym okresie kontrakt na okres 6-12 miesięcy
  • Zgłoszenia wraz z CV prosimy składać w języku angielskim

Wynagrodzenie

Od 12000 do 20000 PLN