Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Szwecja Inżynier Szwecja
Inżynier Automatyk

Pecol AB
Szwecja, Lund
praca stacjonarna
4688 dni temu

Ogłoszenie numer: 172953, z dnia 2011-11-17

Pecol AB

Zajmujemy sie rekrutacją personelu. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, Lund

Opis stanowiska

  • programowanie i obsługa maszyn do produkcji opakowań

Wymagania

  • Experienced developers of machine control systems
  • Good to expert knowledge of RS Logix 5000 software from Rockwell Automation
  • Good knowledge of Control Logix control system from Rockwell Automation
  • Good to knowladge of RSlinx from Rocwell Automation
  • Knowledge of LabView software and systems from Natonal Instruments
  • Knowladge of Mathlab/Simulink
  • Good Knowladge of English

Oferujemy

  • kontrakt na 6 miesięcy po wczesniejszym odbyciu okresu próbnego 1 miesiąc

Wynagrodzenie

Od 12000 do 15000 PLN