Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Automatyk (Technolog)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6799 dni temu

Ogłoszenie numer: 16848, z dnia 2005-12-15

Klient Banku Danych o Inżynierach- międzynarodowa firma z branży automotive.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1539-05

Opis stanowiska

- wdrażanie nowych produktów do procesu technologicznego, - sporządządzanie dokumentacji inżynieryjnej i procesowej,

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,- doświadczenie w programowaniu i obsłudze maszyn sterowanych numerycznie przy użyciu oprogramowania Simens,- znajomość procesu przygotowania produkcji,- dobra znajomość języka angielskiego, - doświadczenie w obróbce aluminium mile widziane,- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,- prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy

- rozwój zawodowy w branży automotive,- stabilne zatrudnienie w firmie uznanej na rynku międzynarodowym.