Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja
Instruktorzy Fitness

Pro-Staff
Grecja
praca stacjonarna
6725 dni temu

Ogłoszenie numer: 18072, z dnia 2006-02-16

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Miejsce pracy: Grecja

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć sportowych dla gości hotelowych. Układanie prostych ukladów tanecznych: warm up (aerobik lub inne:step, taebo, itp) dla osób z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania; poranna gimnastyka, stretching, fat burning, pilates,joga lub inne w zależności od kwalifikacji instruktora

Wymagania

Wiek 18-35 lat Języki Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego. Mile widziane: -motywacja i ochota do pracy z ludźmi -pozytywne nastawienie do dzieci i sportu -komunikatywność i odpowiedzialność -zdolności organizacyjne

Oferujemy

Minmalny zarobek za okres 1 m-ąc -od 2000 PLN netto. Wyżywienie i zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę. Umowa na okres 3-12 miesięcy. Rozpoczęcie pracy od kwietnia, maja lub czerwca.