Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania
Instruktor/ka Aerobiku-animator/ka

Pro-Staff
Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie
praca stacjonarna
6367 dni temu

Ogłoszenie numer: 28419, z dnia 2007-04-13

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b.

Miejsce pracy: Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć sportowych dla gości hotelowych. Układanie prostych układów (aerobik lub inne:step, taebo, itp) dla osób z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania; poranna gimnastyka, stretching.

Wymagania

Wiek 18-35 lat Języki Wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym : język angielski oraz/lub język hiszpański,niemiecki, włoski itp. Znajomość drugiego języka obcego chociaż w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem. Mile widziane: -motywacja i ochota do pracy z ludźmi -pozytywne nastawienie do dzieci i sportu -komunikatywność i odpowiedzialność -UCZESTNICTWO W CASTINGU

Oferujemy

-Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę! -Minimalny zarobek za okres 1miesiąca od 2400 PLN Netto. -Podpisanie umowy na okres 2-6 miesięcy UWAGA! NAJBLIŻSZE SZKOLENIE NA STANOWISKO ANIMATORA 23-24 CZERWCA W CZĘSTOCHOWIE. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH GORĄCO ZAPRASZAMY. UWAGA! Więcej info na www.prostaff.pl ROZPOCZĘCIE PRACY OD MAJA-CZERWCA 2007