Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Włochy
Instruktor Aerobiku

Pro-Staff
Włochy
praca stacjonarna
6734 dni temu

Ogłoszenie numer: 17871, z dnia 2006-02-07

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć sportowych dla gości hotelowych. Układanie prostych oraz bardziej zaawansowanych ukladów tanecznych (aerobik lub inne:step, taebo, itp) dla osób z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania; poranna gimnastyka, stretching. Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę

Wymagania

Wiek 18-35 lat Języki Wymagana jest znajomość dwóch języków obcych w stopniu dobrym lub bardzo dobrym: język angielski oraz język niemiecki lub język włoski. Mile widziane: -motywacja i ochota do pracy z ludźmi -pozytywne nastawienie do dzieci i sportu -komunikatywność i odpowiedzialność -zdolności organizacyjne

Oferujemy

-Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę -Minimalny zarobek za okres 1miesiąca 2500 PLN Netto. -Maksyamlany zarobek za okres 1 miesiąca 4000 PLN metto. -Podpisanie umowy na okres 3-12 miesięcy